KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9222030
nr 922 2030
Per Nicolaus Skum
(1928-1995), Sverige
Teckning, Per Nikolaus Skum (1928-1995), 1954, Renhjord, blyerts, motivet: 18x33 cm
Kondition: skador i pappret
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 3 november 2014
kl 18:57:14
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
Per Nicolaus Skum
Läs mer om Per Nicolaus Skum